Animowane filmy reklamowe

 

Od zawsze uwielbiałam animacje. Oczywiście bardzo lubiłam filmy animowane jak każde dziecko, jednak nawet kiedy stawałam się coraz starsza, kiedy byłam nastolatka, a potem młodą dorosłą osobą, moja miłość do animacji pozostawała tak samo mocna jak na początku mojego spotkania z tym rodzajem filmów, a być może nawet stała się mocniejsza. W liceum próbowałam sama tworzyć proste animacje poklatkowe, Nieźle mi to wychodziło i bardzo mi się spodobało.

Profesjonalne studio animacji

animacje reklamoweDlatego na studia postanowiłam wybrać się na animację na jedną z najbardziej znanych i renomowanych uczelni filmowych w naszym kraju. Kiedy zaczęłam studia, okazało się, że moja decyzja była strzałem w dziesiątkę. Animacja była dla mnie po prostu stworzona. Bardzo dobrze szła mi nauka, profesorowie chwalili moje dzieła animowane, a ja coraz bardziej kochałam to robić. Po studiach bez problemu znalazłam pracę w renomowanym studiu animacji. Po kilku latach zdobywania tak cennego doświadczenia zawodowego i nawiązywania kontaktów poczułam się na tyle pewnie, że postanowiłam zaryzykować i otworzyć własne studio animacji. Chciałam tworzyć bardzo ambitne, artystyczne filmy animowane, jednak nie miałam złudzeń co do tego, że uda mi się  z tego utrzymać. Dlatego zaczęłam dla pieniędzy robić animacje reklamowe. Przyznam się szczerze, że bardzo mi się to zajęcie spodobało. Tutaj także mogłam puścić wodze mojej wyobraźni i nierzadko zdarzało mi się tworzyć mocno artystyczne reklamy. Mój charakterystyczny sposób robienia reklam animowanych został dostrzeżony, moje animacje reklamowe nie raz zdobywały nagrody na różnych prestiżowych festiwalach w kraju i za granica. Miałam wielu stałych klientów, którzy cały czas wracali do mnie po coraz to nowe filmy reklamowe. Zarabiałam na tych filmach naprawdę dobre pieniądze, byłam bardzo zadowolona z mojego zawodu.

Animowane filmy reklamowe o bardzo dobry pomysł na rozreklamowanie swoich produktów. Taka animowana reklama na pewno bardzo dobrze zapadnie w pamięć jej odbiorcom, na pewno bezie też miała o wiele większy na nich wpływ niż reklama tradycyjna. Jest to bardzo oryginalny sposób reklamowania takich produktów. Ważne jest, aby zlecić wyprodukowanie reklamy dobremu studiu animacji, tylko ono bowiem stworzy dla nas wysokiej jakości animacje.

Sprawdź możliwości animacji na: https://m8house.com/