Eleganckie siatki cięto ciągnione

Produkt ten stanowi nowoczesne rozwiązanie. Dzięki stosowaniu specjalnej technologii możliwa jest produkcja eleganckich, bardzo wytrzymałych siatek, które świetnie sprawdzają się jako element ogrodzenia. Z powodzeniem wykorzystywane są w wielu w przestrzeniach, jak przestrzenie użytku publicznego, ogrodzenia firm i fabryk a także te, montowane wokół domów prywatnych.

Cena siatek cięto ciągnionych

siatka cięto ciągniona cenaTen nowoczesny produkt stanowi rozwiązanie alternatywne dla wszelkich siatek plecionych, w których splot powstaje poprzez splecenie ze sobą drutów używanych do produkcji siatek. Nowoczesna technika, która polega na stopie drutów w miejscu łączenia, pozwala na tworzenie bardzo eleganckiego, precyzyjnie wykończonego produktu. Siatka cięto ciągniona cena to powszechne w przeglądarkach zapytanie. Zainteresowanie tym produktem wynika z jego atrakcyjne ceny oraz wszechstronnego zastosowania. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako element ogrodzeń w różnego typu przestrzeniach. Także montaż siatki, z uwagi na jej sztywność, jest łatwiejszy, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych siatek plecionych. Natomiast cena za 10mb wynosi około 40 – 50 złotych. Jest ona zależna od samej wielkości oczek oraz koloru. Także od dodatkowych materiałów, jak otulina PCV, czy cynkowanie, które wpływają na żywotność siatek.

To atrakcyjny dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych produkt, który z powodzeniem może być wykorzystywany jako element ogrodzenia. Jego przewaga nad tradycyjnymi siatkami plecionymi wynika przede wszystkim z samych właściwości, w tym dużej odporności na warunki atmosferyczne oraz eleganckiego wyglądu, który zawdzięcza specjalnej technice produkcji. Sploty powstają poprzez stapianie drutu w miejscu łączeń, co zapewnia siatce sztywność i wytrzymałość.