Garaż na 2 samochody

Większość właścicieli samochodów, woli zostawiać pojazd w garażu niż na ulicy, ponieważ to zawsze niesie ze sobą ryzyko. Ponadto pozostawienie auta na zewnątrz na mrozie, zawsze może oznaczać problem z odpaleniem silnika.

Jakie duże są garaże dwustanowiskowe?

garaż dwustanowiskowy blaszanyPrzeważnie właściciele domów jednorodzinnych, już na etapie budowy budynku, planują postawienie garażu. Można go wykonać na kilka sposobów, które będą się znacząco różnić cenowo. Na pewno najdroższe są garaże murowane, które przeważnie stanowią nierozerwalną część z domem lub są wykonane w tym samym stylu. Natomiast najmniej będzie kosztować garaż dwustanowiskowy blaszany, ze względu na materiały wykorzystane do jego budowy. Z powodzeniem do takiego garażu wjadą dwa dowolne pojazdy i pozostanie jeszcze sporo miejsca na przechowywanie narzędzi czy chociażby zapasowych opon. Warto zauważyć, że na rynku są dostępne dwa rodzaje garaży blaszanych. Jedne są standardowe, zbudowane z blachy o odpowiedniej grubości i pokrytej specjalną powłoką antykorozyjną, a drugie mają jeszcze zastosowaną warstwę ocieplenia. Modele na dwa samochody mogą być podzielone w środku na dwa stanowiska, ale mogą też być jedną częścią, która pomieści dwa auta. Zaletą takich garaży jest to iż, można je postawić niemalże na dowolnej powierzchni, która jest równa. Ich montaż jest bardzo szybki i prosty, a do tego mają dużą wytrzymałość. Z powodzeniem sprawdzą się o każdej porze roku, gdyż są zabezpieczone przed korozją w wyniku działania wilgoci.

Na rynku znajdziemy wielu producentów garaży z drewna czy innych materiałów, ale najchętniej są wybierana blaszane. Są, przede wszystkim, najtańsze ze wszystkich, świetnie się prezentują, mogą jedno, dwu lub nawet trzystanowiskowe oraz są bardzo wytrzymałe.