Gdzie kupić Lea 7.0?

Na rynku mamy bardzo wiele rowerów, lecz znacznie mniej tych, które są dedykowane kobietom. Mamy więc nieco zawężony wybór, ale mimo to na pewno uda się nam znaleźć odpowiedni jednoślad. Bowiem jest wiele rowerów z bardzo dobrymi parametrami technicznymi i w naprawdę przystępnych cenach. 

Funkcjonalne Lea 7.0 od Krossa 

funkcjonalny kross lea 7.0Jeżeli idzie o wybór marki, to mamy do wyboru zagraniczne, jak i polskie rowery. W tym przypadku polskie, znaczy lepsze, ponieważ rodzima firma Kross jest aktualnym liderem na naszym rynku, dystansując nawet znacznie bardziej znane marki. Zasługą tego jest fakt, iż jednoślady Kross mają doskonałą proporcję jakości do ceny. A nie oszukujmy się – cena jest dla każdego klienta najważniejszym, decydującym o zakupie, czynnikiem. Jeżeli chodzi o dedykowany kobietom jednoślad, to bez wątpienia można polecić serię Lea, gdzie najbardziej reprezentacyjnym modelem jest 7.0. To rower górski, który nadaje się zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych cyklistek. Jego podstawę stanowi aluminiowa, bardzo lekka, a zarazem wytrzymała rama, wsparta na dwudziesto-ośmio calowych kołach. Warto zwrócić uwagę na design, bowiem dla części klientek, jest on równie ważny, jeśli nie ważniejszy od parametrów technicznych. A w Lea 7.0, już na pierwszy rzut oka widzimy, że lakierowanie jest niezwykle delikatne, przez co rower nie jest matowy (jak w przypadku dużej części męskich rowerów), a połyskuje. Warto zaznaczyć, ze jest on wyjątkowo odporny na uszkodzenia, bowiem jest utwardzany światłem ultrafioletowym. Funkcjonalny Kross Lea 7.0 znajdzie zastosowanie jako rower do jazdy rekreacyjnej, a także sprawdzi się podczas nieco dalszych wypadów. Ten, jak i inne modele jednośladów Kross, możemy zakupić w sklepie internetowym producenta. Tam również znajdziemy wszelkie dodatkowe akcesoria i wyposażenie rowerzysty. W tym oczywiście ochraniacze, kaski, jak również specjalistyczną, firmową odzież termoaktywną dla cyklistów.

Kross jest firmą, która jest na rodzimym rynku od ponad trzydziestu lat i w tym czasie zdobyła rzesze klientów. Jednak największy rozwój notuje od ponad dekady, od kiedy zdecydowała się na uruchomienie w całości autorskich kolekcji rowerów każdego typu, od górskich, przez szosowe, na trekkingowych kończąc.