Gdzie w Bydgoszczy znajdę tanie biura do wynajęcia?

 

Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez ten czas moja firma dość znacznie się rozrosła. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie rozszerzyć jej działalność, żeby cały czas się rozwijać. W związku z tym, zdecydowałam się otworzyć filię swojej firmy w Bydgoszczy. Udałam się do tego miasta, aby znaleźć jakieś biuro do wynajęcia, które będzie odpowiednie na siedzibę mojego przedsiębiorstwa. Teraz musiałam znaleźć coś w ciągu tygodnia.

Znalazłam tanie biuro do wynajęcia w centrum

tanie biura do wynajęcia - bydgoszczMiałam mało czasu, ponieważ musiałam zaraz wracać do centrali mojej firmy i zająć się pracą. Zależało mi na tym, aby znaleźć takie biuro, które będzie odpowiednie zarówno pod względem lokalizacji jak i łatwe do urządzenia. Nie była zwolennikiem biur open space więc chciałam znaleźć takie biuro, w którym będę mogła urządzić odpowiednie pokoje dla moich pracowników. Poza tym niezwykle istotna była dla mnie cena. Filia firmy w Bydgoszczy miała dopiero zacząć zarabiać na siebie, dlatego zależało mi na tym aby tanio wynająć biuro i nie pakować się w niepotrzebne koszty. Poszukiwania takiego biura rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: tanie biura do wynajęcia – bydgoszcz, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kilka ciekawy ofert biur na wynajem. Umówiłam się z ich właścicielami, aby obejrzeć biura. Ostatecznie zdecydowałam się na wynajem biura znajdującego się w samym centrum Bydgoszczy. Mimo bardzo dobrej lokalizacji, biuro było na wynajem w bardzo dobrej, niskiej cenie. Biuro było bardzo przestrzenne i z łatwością można było tam zrobić boksy dla każdego pracownika, tak aby każdy miał zapewnioną ciszę i spokój. Kolejną zaletą tego biura był fakt, że było ono w pełni urządzone i w zasadzie wystarczyło postawić boksy i wprowadzić biurka i komputery i pracownicy mogli w nim zaczynać pracę.

Od razu doszłam do porozumienia z właścicielem lokalu i już wkrótce podpisałam z nim umowę na trzy lata na wynajem tego biura. Udało mi się jeszcze wynegocjować trochę niższą cenę za wynajem z czego byłam bardzo zadowolona. Już wkrótce moja firma rozpoczęła działalność w Bydgoszczy i szybko okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Wynajęty przeze mnie lokal biurowy znajdował się w dobrej lokalizacji i każdy miał do niego łatwy dojazd.