Gdzie w Poznaniu jest kasacja aut?

 

Ostatnio miałam dość groźnie wyglądający wypadek samochodowy. Nie mam pojęcia jak udało mi się z niego wydostać praktycznie bez szwanku, biorąc pod uwagę, że auto w którym jechałam nie nadawało się już do naprawy. Dość szybko wyszłam ze szpitala i postanowiłam od razu zabrać się za zrobienie czegoś z moim samochodem. Najpierw zaprowadziłam go do mechanika, ale powiedział mi on, że nie odpłaca mi się go naprawiać. Postanowiłam go skasować na złomie.

Skasowałam samochód na złomie

kasacja aut PoznańDo tej pory nie korzystałam z usług złomowisk, dlatego nie wiedziałam gdzie w Poznaniu jest takie miejsce. Tym bardziej, że zależało mi na tym, aby znaleźć jakieś zaufane i profesjonalne miejsce. Chciałam odzyskać jak najwięcej pieniędzy za mój samochód, ponieważ auto było dość nowe i zadbane. Poszukiwania odpowiedniego miejsca zdecydowałam się rozpocząć na internecie. Wiedziałam, że dzięki temu od razu będę mogła się zapoznać z opiniami na temat danych miejsc. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: autokasacja Poznań, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jedno złomowisko w Poznaniu, które posiadało same pozytywne rekomendacje klientów. Klienci pisali, że można tam dostać bardzo dobrą cenę za zezłomowanie i skasowanie samochodu. Wycena zależna jest nie tylko od wagi samochodu, jak to zazwyczaj bywa w takich miejscach, ale także od stanu ogólnego auta. Zajmują się tam także odzyskiwaniem pojedynczych części samochodu, które jeszcze są sprawne. Ceny podawane przez pracowników są negocjowalne, co powoduje że można dostać naprawdę satysfakcjonującą kwotę za skasowanie samochodu w tym miejscu. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego skupu samochodów do kasacji zdecydowałam się skorzystać z ich usług. Praktycznym rozwiązaniem było dla mnie to, że mogłam zamówić u nich transport samochodu bezpośrednio na złomowisko.

Mój samochód jest całkowicie niesprawny, dlatego bez tego nie miałabym jak go dostarczyć na miejsce. Na miejscu dokonano bardzo fachowej i profesjonalnej wyceny samochodu. Udało mi się nawet wynegocjować większą kwotę niż proponowali pracownicy. Podpisałam umowę i moje auto od razu trafiło do kasacji. Od ręki uzyskałam pieniądze ze sprzedaży. Teraz pozostało mi już tylko wyrejestrowanie samochodu w urzędzie miasta.