Goście byli zachwyceni weselem

 

Jestem podekscytowana biorę w ten weekend ślub i już nie mogę się doczekać. Wszystko mamy załatwione z narzeczonym na ostatni guzik. Ślub to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Sporo się znamy i od dawna o tym myśleliśmy. Rodzice chcieli nam pomóc finansowo w organizacji ale postanowiłam z narzeczonym, że sami za wszystko zapłacimy.

Wesele było bardzo udane

wesele legionowoChcieliśmy, żeby to wydarzenie przebiegało tak jak sobie to zaplanujemy. Rodzice dając nam pieniądze pewnie chcieliby mieć jakiś wpływ na to ktoś zostanie zaproszony i tak dalej a my chcieliśmy o wszystkim sami decydować. Wesele legionowo udało nam się zorganizować w krótkim czasie. Naprawdę mieliśmy dużo szczęścia jeżeli chodzi o wszystkie formalności. Nasze wesele organizowaliśmy w znanej restauracji. Zdecydowaliśmy się na zaproszenie najważniejszych dla nas osób z rodziny i sporo przyjaciół znajomych, z którymi na bieżąco utrzymywaliśmy kontakty. Ostatnie dni postanowiłam przeznaczyć na relaks. Byłam u kosmetyczki na zabiegach nawilżających na twarz. Czas do naszego wesela szybko zleciał. Wszystko się udało. Jedzenie było pyszne, gościom smakowało. Muzyka zachęcała do tańczenia a dj, który ją puszczał zachęcał do zabawy naszych gości. Nasze wesele było spełnieniem moich marzeń. Byłam bardzo szczęśliwa, że wszystko się udało i mogliśmy wspólnie przeżyć ten piękny dzień.

Zainwestowaliśmy w nie nasze pieniążki, które odkładaliśmy przez jakiś czas. Dzięki temu chyba bardziej doceniliśmy nasze wesele bo na wszystko zapracowaliśmy sobie sami. Od gości dostaliśmy piękne prezenty i sporo pieniędzy więc po części spora kwota nam się zwróciła. Jednak nie prezenty były dla nas najważniejsze a cała atmosfera, która na weselu panowała. Chętnie przeżyłabym jeszcze raz nasze wesele.