Jaki bus dojedzie do Holandii z Przeworska?

 

Moi rodzice już od wielu lat mieszkali w Holandii. Ja postanowiłam zostać w naszej rodzinnej miejscowości, jednak od czasu do czasu jeździłam do nich w odwiedziny. Ostatnio miałam kilka dni wolnego w pracy, dlatego zdecydowałam się do nich pojechać. Tym razem jednak nie opłacało mi się lecieć do nich samolotem. Miałam na miejscu być zaledwie kilka dni, a ceny biletów na samolot były naprawdę wysokie. Zdecydowałam, że o wiele lepszym rozwiązaniem będzie podróż busem.

Potrzebowałam busa do Holandii z Przeworska

busy do holandii z przeworskaNa szczęście okazało się, że bez problemu znajdę busy do Holandii z Przeworska. Dzięki temu nie musiałam nigdzie się przesiadać, a przystanek busa, którym miałam dostać się do miejscowości, w której mieszkali moi rodzice, znajdował się tuż przed moim domem. Jak się okazało wcześniej musiałam zarezerwować bilety. Bardzo ucieszyło mnie takie rozwiązanie, ponieważ dzięki temu miałam zagwarantowane miejsce siedzące. Cena za bilet do Holandii była naprawdę niska, przystępna. Było to dla mnie o wiele lepsze cenowo rozwiązanie, aniżeli podróż samolotem. Sama podróż również odbyła się w bardzo komfortowych warunkach. Bus, którym jechałam do Holandii okazał się klimatyzowany. Siedzenia pasażerów były naprawdę szerokie i wygodne. Mogłam zapiąć się pasami bezpieczeństwa i pochylić oparcie fotela, dzięki czemu podróż nocą była łatwiejsza – mogłam się bowiem wygodnie przespać na fotelu. Już po kilku godzinach jazdy byłam na miejscu. Bus zatrzymywał się tylko w kilku miejscach po drodze i nigdzie było dłuższych, niezapowiedzianych i zbędnych postojów. Dzięki temu na miejsce dotarłam bardzo szybko. Byłam bardzo zadowolona z usług tego przewodnika i kilka dni później również wracałam tymi busami do Przeworska. Po powrocie spotkałam się z moją przyjaciółką, która zapytała się mnie, czy polecam jej podróż busem za granicę.

Ona sama miała niedługo udać się do Holandii na urlop i zastanawiała się, czy podróż takim środkiem transportu będzie odpowiednia. Z czystym sumieniem poleciłam jej to rozwiązanie. Dodałam, że w busie nie ma tak rygorystycznych norm, co do wagi oraz rozmiaru przewożonego bagażu, dlatego jest to lepsza opcja niż samolot, dla osób, które wybierają się w podróż z dużym bagażem. Ja na pewno jeszcze nie raz pojadę do Holandii tymi busami.