Kuchnię wyremontowałem tanio i szybko

Zawsze lubiłem wypić poranną kawę w swojej własnej kuchni. Sprawiało mi to przyjemność i przez wiele ostatnich lat nie miałem potrzeby niczego w tej kwestii zmieniać. Moja kuchnia wyglądała tak samo od kilkunastu lat. Kiedy pewnego dnia odwiedziłem jeden z wielkopowierzchniowych salonów meblowych to nagle coś we mnie pękło. Stwierdziłem, że muszę swoją kuchnię wyremontować i urządzić na nowo. Wystarczyło zobaczyć gotowe aranżacje.

Wymiana mebli kuchennych stała się koniecznością

meble kuchenne wrocławNie będę ukrywał tego, że zobaczyłem w sklepie meblowym jak może wyglądać nowoczesna kuchnia. Meble wcale nie były tak drogie, ale i tak wiedziałem, że nie kupię do kuchni gotowych mebli. W każdym razie był to impuls do tego, żeby całkowicie odmienić swoją kuchnię. Postanowiłem jak najszybciej wziąć się do pracy. Paradoksalnie świetnie znam się na remontach, ale nigdy nie miałem potrzeby wziąć się za remont we własnej kuchni. Teraz jednak postanowiłem szybko i tanio odnowić kuchnię. Najpierw znalazłem producenta, który oferował tanie meble kuchenne Wrocław i od razu zaprosiłem do domu projektanta. Projektant dokonał wszystkich pomiarów i wspólnie wybraliśmy wygląd mebli, jaki mnie interesował. Trzeba było dobrać kolory, więc tutaj miałem jasno określone oczekiwania. Kiedy tylko wszystko ustaliliśmy to od razu wziąłem się do pracy. Najpierw od razu pozbyłem się starych mebli zostawiając jedynie kuchnię gazową, którą niedawno kupiłem. Następnie wziąłem się do pracy i błyskawicznie odświeżyłem wszystkie ściany. Położyłem gładź, wszystko pomalowałem a do mniej więcej połowy wysokości położyłem piękne kafelki. Remont zajął mi dwa tygodnie, więc praktycznie tyle ile musiałem czekać na zrobienie mebli. Remont zrobiłem naprawdę tanim kosztem, bo wszystko zrobiłem sobie samemu. Kiedy zamontowali mi meble to efekt był naprawdę piorunujący.

Teraz moja kuchnia wygląda jak z folderu reklamowego. Jest nowocześnie ale z klasą. Powiem szczerze, że moja ulubiona kawa smakuje mi jeszcze lepiej. Aż przyjemnie jest rano wstać i usiąść w kuchni przy kawie. Remont zajął mi naprawdę bardzo mało czasu biorąc pod uwagę to, że pracowałem tylko popołudniami po swojej pracy. Meble zamówiłem u producenta i wykonane zostały pod konkretne wymiary. Dlatego właśnie wszystko pasuje idealnie.