Najlepsza farba dla majsterkowiczów

Uwielbiam remonty i aranżacje oraz sama wiele przedmiotów odnawiam. Nie lubię wyrzucać na śmietnik więc szukam inspiracji w internecie. Znajduje tam często pomysł jak w tani i szybki sposób przywrócić stare meble do użytku.

Najlepsze farby do renowacji

annie sloan farbaOdnawianie przedmiotów i tanie remonty sprawiają mi wiele satysfakcji. Gdy tylko znajduję wolną chwilę ruszam do swojej małej pracowni aby odnawiać kolejne przedmioty. Wiele przedmiotów naprawiam oraz odnawiam metodą prób i błędów. Szukam wskazówek w internecie i w zależności od potrzeb modyfikuję. Już w własnego doświadczenia wiem, że na materiałach wykorzystywanych do renowacji nie powinno się oszczędzać. Oszczędzanie oznacza tani niesatysfakcjonujący efekt końcowy. By moje prace zawsze wyglądały schludnie i były dopracowane używam jedynie sprawdzonych farb i lakierów. Moją ulubioną farbą jest ta z formułą która pozwala na krycie ścian, drewna, mebli czy podłóg. To produkt artystki annie sloan farba ta ma nietoksyczny skład, który nie ma negatywnych skutków dla zdrowia. Artystka stawia na brak szkodliwego ołowiu, który wykorzystywany jest do produkcji wielu farb. Oprócz tego produkty annie sloan wyróżnia wysoka jakość oraz duża paleta kolorystyczna. Można kupić nie tylko farby ale również woski i lakiery które doskonale podkreślają strukturę i barwę odnowionych mebli. Produkty te stworzone zostały z myślą o ludziach kreatywnych, którzy lubią eksperymentować i szukają najlepszych rozwiązań podczas renowacji mebli czy odnawiania pomieszczeń. Podkuty tej marki są moimi faworytami i z chęcią ściągam je z warsztatowej półki.

Każdy kto odnawia meble, lub eksperymentuje i samodzielnie odnawia domową przestrzeń wie jak ważne jest używanie profesjonalnych materiałów. To w dużej mierze od nich zależy końcowy efekt. Farba która jest trwała i łatwa w użyciu podbije serce każdego majsterkowicza.