Patera do eksponowania wypieków

Moja mama od wielu lat zajmuje się pieczeniem ciast. Robi to z pasji i była nawet na kilku szkoleniach z artystycznego zdobienia tortów i ciastek. Co prawda nie zajmuje się tym zawodowo, ale razem z całą rodziną namówiliśmy ją kilka lat temu na otworzenie własnej cukierni. I mam, ku naszej radości, zgodziła się wprowadzić ten pomysł w życie. Firma funkcjonuje od niecałych dwóch lat. Mama ma tyle zamówień, że mogła spokojnie zwolnić się z pracy i poświęcić się w stu procentach zarabianiu na swojej pasji. 

Eleganckie patery na ciasta

patera na ciasto z kloszem szklanymProwadzenie własnej cukierni było skrytym marzeniem mojej mamy. Wprowadziła je ona w życie stosunkowo niedawno, w dużej mierze dzięki zachętom całej rodziny. Pieczenie ciast zawsze było jej wielką pasją, dlatego od wielu lat jeździ na własną rękę na różnego rodzaju szkolenia i warsztaty w tej tematyce. Cukiernia, która działa od niecałych dwóch lat, okazała się wielkim hitem wśród lokalnej społeczności. Teraz przymierzamy się do otworzenia kawiarni, której prowadzeniem i obsługą chce się zająć akurat ja. Udało nam się wybudować nieduży budynek w pobliżu cukierni, który teraz wyposażam. Jednym z produktów, które koniecznie chciałam zakupić, była patera na ciasto z kloszem szklanym, która w piękny sposób prezentowałaby wykonywane przez moją mamę ciasta. Kilka takich pater ustawię zaraz przy kasie, dzięki temu klienci będą mogli podziwiać ciasta i wybierać wśród nich te, które akurat mają ochotę zjeść. Na rynku dostępne są przeróżne patery. Ja chce zakupić wszystkie w stu procentach przezroczyste, wykonane ze szkła, bez żadnych dodatkowych zdobień. Wyglądają ona bardzo nowocześnie, przez co cała kawiarnia może być urządzona w nowoczesnym stylu, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej elegancji. Mam już kilka takich eleganckich pater na oku. Wszystkie zamówię przez Internet, żebym nie musiała specjalnie biegać po sklepach. 

W każdej kawiarni liczy się nie tylko jej wygląd, ale też to, w jaki sposób wyeksponowane są polecane wyroby cukiernicze. Ja niedługo będę otwierać kawiarnię, w której sprzedawać będziemy wypieki mojej mamy. Jednym ze sposobów na ich wyeksponowanie, będą eleganckie, szklane patery, z przezroczystą pokrywą. Mam już kilka takich pater na oku. Będę je zamawiać online, gdyż taka opcja jest tańsza i wygodniejsza.