Podświetlenie LED w lustrze łazienkowym – czy warto?

Lustra z technologią LED zapewniają wyjątkowe oświetlenie toaletek, garderoby i korytarzy – dogodne miejsca, w których przechodnie mogą zatrzymać się i wykonać szybkie poprawki makijażu, włosów lub stroju. Podświetlane lustra można dosłownie umieścić w dowolnej przestrzeni — mają różne kształty i rozmiary oraz można je montować pionowo lub poziomo! W szczególności jednak stawiamy na nie w łazience. Dlaczego? Jakie są zalety tego rozwiązania?

Zalety łazienkowego lustra podświetlanego LED

lustro z podświetleniem led do łazienkiTe energooszczędne światła zużywają mniej energii  i mają doskonałą skuteczność. Jeśli szukamy  długoterminowej inwestycji, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, lustro z podświetleniem led do łazienki jest najlepszym rozwiązaniem. Oświetlenie LED jest dostępne w różnych temperaturach barwowych i lumenach. Oznacza to, że mogą wytwarzać oświetlenie bliższe prawdziwemu białemu światłu wytwarzanemu przez słońce i zapewniają wysoki poziom jasności. Mając to na uwadze, ten rodzaj oświetlenia jest idealny do nakładania makijażu, golenia, pielęgnacji i nie tylko! Białe światło sprawia, że ​​ubrania, makijaż itp. są wierne ich rzeczywistym kolorom — nie trzeba się martwić o żółknięcie spowodowane oświetleniem o cieplejszych temperaturach barwowych. Ponadto, ponieważ oświetlenie otacza lustro, podczas pielęgnacji nie będą widoczne żadne cienie na twarzy. Zwiększa to dokładność podczas golenia lub nakładania makijażu. Większość luster z oświetleniem LED ma wbudowany system przeciwmgielny. Pozwala to na błyskawiczne korzystanie z lustra po gorących kąpielach lub prysznicach. Nie musimy już wycierać lustra, co tworzy nieestetyczne zabrudzenia i plamy! Podświetlane lustra występują w różnych kształtach i rozmiarach oraz mogą być montowane w dowolnym kierunku. Ponieważ funkcja toaletki oświetlenia jest zainstalowana w lustrze, podświetlane lustra zastępują oprawę toaletki zwykle montowaną nad lustrem. Pozwala to uzyskać więcej potencjalnej przestrzeni do przechowywania w łazienkach, które mają mało miejsca.

Lustra z oświetleniem LED są eleganckie i nadają wnętrzom nowoczesną estetykę. Można je również bezproblemowo zintegrować z przestrzeniami, aby zapewnić luksusowy, ekskluzywny wygląd. Wzornictwo i style są nieograniczone, co pozwala dopasować je do wystroju łazienki. A te w każdym domu mogą być diametralnie os siebie rożne.