Pomoc transportu niskopodwoziowego w budowie

Mając firmę budowlaną starałem się szukać jak najlepszych zleceń, które pozwalałyby też na jej rozwój i zwiększenie renomy. Nie ograniczałem się tylko do rynku lokalnego, ale z czasem, wraz z rozrostem przedsiębiorstwa, szukałem też zleceń po całym kraju. Tak właśnie trafił mi się kolejny projekt do wykonania.

Wynajem transportu niskopodwoziowego w lubuskim

transport niskopodwoziowy w lubuskimZlecenie, które przyjęliśmy, było jednym z największych w historii działalności firmy. Przebudowa drogi krajowej w województwie lubuskim wiązała się nie tylko z intratną ofertą, ale też ogromem zadań jakie stanęły przed moim przedsiębiorstwem. Całe przedsięwzięcie logistyczne było dość trudnym zadaniem, ale startując w przetargu miałem tego świadomość. Jednym z głównych problemów, z którym musiałem się uporać był przewóz niezbędnego sprzętu, który musiał pracować na placu budowy. Nie posiadałem odpowiedniej liczby samochodów przeznaczonych do tego rodzaju przewozu, dlatego postanowiłem znaleźć firmę, która oferowałaby transport niskopodwoziowy w lubuskim. Chciałem podjąć współpracę z tutejszą firmą, która dobrze znal lokalne drogi oraz specyfikację rynku. Firm, wykonujących takie usługi było wiele, ale dość szybko doszedłem do porozumienia z jedną z nich. Przestawiliśmy swoje rozwiązania i w dość krótkim czasie ustaliliśmy konkretne warunki współpracy. Przedsiębiorstwo to posiadało odpowiednie maszyny i sprzęt do wykonania tych zadań, ponieważ posiadała ciągniki siodłowe zdolne przewozić ciężkie koparki, ładowarki i tego typu podobne urządzenia oraz naczepy, które umożliwiały przewóz towarów ponadgabarytowych. W ofercie można było znaleźć takie ze specjalnym obniżonym pokładem ładunkowym, który wyposażono w rampę najazdową. Konstrukcja ta ułatwiła przewóz mojego ciężkiego sprzętu, a także wjechanie i zjechanie z naczepy. W firmie, z którą zaczęliśmy współpracować, spodobał mi się aspekt bezpieczeństwa, na który bardzo zwracałem uwagę. Jej właściciel również dokonywał wszelkich starań, żeby transport taki nie sprawiał zagrożenia zarówno dla pracowników, uczestników ruchu drogowego jak i przewożonego mienia.

Współpraca z firmą z lubuskiego przebiegała bardzo sprawnie. Pomimo różnych problemów napotykanych w czasie remontu drogi krajowej to na jakość usług tego przedsiębiorstwa nie mogę narzekać. Dzięki niej w sprawniejszy sposób mogłem przetransportować swój sprzęt na plac budowy w innej części kraju.