Pościel dla dzieci

Ostatnio kupiliśmy mojej córeczce nowe łóżko. Ona tak szybko rośnie, nawet nie wiem, kiedy to zleciało. teraz jest już w zerówce i doszliśmy do wniosku, że już najwyższa pora na duże łóżko piętrowe z biurkiem. W swoim starym ledwo się już mieściła.Córeczka była przeszczęśliwa, kiedy kupiliśmy nowe mebelki. Największą frajdę sprawia jej oczywiście wspinanie się na łóżeczko, to chyba lubi każde dziecko.

Piękna pościel świecąca

świecąca pościel dla dzieciDo nowego łóżeczka musieliśmy również kupić przynajmniej dwa komplety nowej pościeli oraz nową kołdrę i poduszkę, ponieważ stare były już dla Córeczki stanowczo za małe. Chciałam kupić jej jakąś fajną pościel, ona bardzo lubi pościele uszyte specjalnie dla dzieci, z postaciami z bajek i tym podobne. Jest to dla mniej bardzo ważne, podejrzewam, że w ładnej pościeli po prostu o wiele lepiej jej się usypia. Szukałam odpowiedniej pościeli przez długi czas i wtedy wpadło mi w oczy coś naprawdę ekstra – świecąca pościel dla dzieci. Kiedy tylko ją zobaczyłam, pomyślałam, że to jest właśnie to, ze taka pościel bez wątpienia spodoba się mojej córce i od razu kupiłam jej dwa komplety. Jeden wybrałam w kolorze różowym, drugi w kolorze niebieskim, bo jest to ulubiony kolor mojej córki. Do wyboru było jeszcze bardzo wiele innych kolorów oraz po.ściel z wzorkami, mi jednak najbardziej spodobały się te dwa komplety i mam nadzieję spodobają się również mojej córce. Pościel uszyta jest z organicznej bawełny i świeci w ciemności, jest po prostu fluorescencyjna. Ponieważ moja córka nieco boi się ciemności, myślę, że taka pościel to będzie dla niej doskonałe rozwiązanie. A poza tym zasypianie w takiej pościeli to będzie po prostu świetna zabawa. Być może nie będzie już potrzebne jej włączone światło podczas usypiania. W końcu efekt świecenia będzie widoczny dopiero po zgaszeniu światła. 

Dzieci bardzo lubią spać w pościeli dziecięcej. Pościel z postaciami z bajek dobrze się sprawdza, ale jeszcze lepiej może sprawdzić się pościel świecąca w ciemności. taka pościel na pewno spodoba się szczególnie dzieciom, które boją się ciemności i wolą usypiać przy włączonym świetle. Być może, kiedy będą miały taką wspaniałą pościel, zrezygnują z włączonego światła, aby w pełni cieszyć się swoją magiczną pościelą. Warto ją wypróbować.