Poszukiwania legowiska dla mojego psa

Kilka miesięcy temu zostałam szczęśliwą posiadaczką psa. Adoptowałam szczeniaka rasy dog niemiecki. Jest to bardzo duży pies, chociaż w momencie kiedy go adoptowałam miał kilka tygodni i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że urośnie on aż tak duży. Niedawno wyrósł on ze swojego starego legowiska i musiałam kupić mu nowe.

Potrzebowałam legowiska dla dużego psa

legowiska dla dużych psówZależało mi na tym, aby legowisko które mu kupię było wygodne i solidne. Chciałam, aby mój pies mógł się na nim wygodnie położyć i rozciągnąć. Obawiałam się, że będę miała problem ze znalezieniem takiego dużego legowiska, ale na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne. Udałam się do lokalnego sklepu zoologicznego, gdzie bez problemu dostałam legowiska dla dużych psów. Zdecydowałam się na miękkie i delikatne legowisko, które w środku było wyłożone hipoalergiczną, bezpieczną dla zwierząt gąbką. Takie legowisko mogło być położone nawet na płytkach w przedpokoju. Gąbka bardzo dobrze chroniła psa przed chłodem podłogi. Z wierzchu pokryte było ono śliskim materiałem z którego bez problemu można było ściągnąć sierść. Legowisko miało aż półtora metra długości i 80 centymetrów szerokości. Wiedziałam, że mój pies bez problemu będzie mógł się na nim położyć. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Po przyjściu do domu od razu dałam je psu.

Bardzo mi się spodobało, że spód legowiska wyłożony był matą antypoślizgową. Dzięki temu pies kręcąc się po legowisku nie przesuwał go. Było to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Ważne było dla mnie również to, że produkt ten można było wyprać w pralce i bardzo szybko on wysychał. Nie miałam więc żadnych problemów z utrzymaniem czystości legowiska dla mojego dużego pieska. Jestem bardzo zadowolona.