Poszukiwania pieluch tetrowych z nadrukiem

 

Niedawno urodziło się moje pierwsze dziecko. Od pierwszych dni jego życia stosowałam pieluchy wielorazowe. Wybrałam do tego pieluchy tetrowe, ponieważ jest to najlepszy i najbardziej delikatny materiał, przystosowany dla dzieci już od pierwszych chwil po urodzeniu. Przede wszystkim jest on hipoalergiczny przez co nie uczula i nie powoduje podrażnień. Kolejną zaletą takich pieluch tetrowych jest to, że można je prać i sterylizować w wysokich temperaturach.

Kupiłam pieluszki tetrowe z nadrukiem

Pieluchy tetrowe kolorowe z nadrukiemTeraz mój synek miał już kilka miesięcy i zbliżało się lato. Wiedziałam, że latem często będzie on pomykał po mieszkaniu w samej pieluszce, a na spacerki nie będę zakładała mu spodenek. Zauważyłam ostatnio w sklepach, że popularne stały się pieluchy tetrowe kolorowe z nadrukiem. Wyglądały one naprawdę świetnie, dlatego zdecydowałam się zakupić kilka takich pieluch dla mojego synka. Wcześniej jednak chciałam upewnić się, że są one hipoalergiczne i są wykonane z wysokojakościowego materiału. Zapytałam sprzedawczyni w sklepie o takie pieluszki. Dowiedziałam się, że kolorowy nadruk wykonany jest z naturalnych barwników, które tak jak tetra są odporne na wysokie temperatury. Nie ma więc ryzyka, że nadruk wyblaknie w praniu czy się zetrze. Kolorowe nadruki i tkaniny nie mają żadnego wpływu na właściwości tetry, dlatego takie pieluszki również są bardzo higieniczne i można sterylizować. Dzięki temu posiadają one również właściwości grzybobójcze i antybakteryjne. W sklepie było dostępnych wiele różnych wzorów i kolorów takich pieluszek tetrowych w bardzo dobrych, niskich cenach. Nie były one droższe, niż klasyczne, białe tetrowe pieluszki. Od razu zdecydowałam się zakupić kilka sztuk. Sprzedawczyni powiedziała mi także, że takie kolorowe pieluchy tetrowe z nadrukiem są bardzo popularne wśród rodziców, szczególnie latem, kiedy dzieci często chodzą z pieluszką na wierzchu.

Jak się już wkrótce okazało, taka pieluszka to był bardzo dobry wybór. Okazała się ona odpowiednio chłonna, a z wierzchu posiadała warstwę wodoodporną, dzięki czemu nie miałam problemów z przesiąkniętą na wylot pieluszką i mokrym ubrankiem dziecka. Taka pieluszka była bardzo łatwa w założeniu i zdjęciu. Posiadała specjalne zapięcie, gwarantujące, że pieluszka nie spadnie.