Poszukiwania radcy prawnego w Szczecinie

Od dłuższego czasu miałam problem z moim sąsiadem. Miałam wrażenie, że cały czas robi mi on na złość. Puszczał głośno muzykę, kiedy moje dziecko już spało, a także podrzucał mi do ogrodu kiełbasę nabitą gwoździami przez co mój pies był w bardzo złym stanie i musiałam go leczyć weterynaryjnie. W końcu uznałam, że miarka się przebrała i muszę coś z tym zrobić. Sama jednak nie wiedziałam, jak z nim walczyć, tym bardziej, że miałam wrażenie, iż jest on niezrównoważoną osobą.

Skorzystałam z pomocy dobrego radcy prawnego

radcy prawni w szczeciniePożaliłem się na ten temat znajomym w pracy. Wtedy jedna z koleżanek podpowiedziała mi bardzo dobre rozwiązanie. Doradziła mi ona, abym udała się z tym tematem do radcy prawnego, który przeanalizuje moją sytuację indywidualnie. Postanowiłam tak zrobić. Znalazłam informację na temat tego, gdzie przyjmują najlepsi radcy prawni w Szczecinie. Okazało się, że jedna z najbardziej polecanych kancelarii radców prawnych znajduje się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, niemal w samym centrum Szczecina. Postanowiłam nie zwlekać i od razu umówiłam się na spotkanie z radcą prawnym, który tam przyjmował. Z tego co się dowiedziałam miał on wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, a stosunki sąsiedzkie podlegają właśnie pod tę gałąź prawną. Właśnie kogoś takiego potrzebowałam. Zauważyłam także, że posiadał on bardzo dobre rekomendacje od poprzednich klientów, którzy chwalili przede wszystkim to, że do każdej sprawy podchodzi on indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Już wkrótce samodzielnie przekonałam się, że to nie były czcze słowa i faktycznie tak jest. Prawnik od razu wysłuchał mojej opowieści oraz zabrał się za przeczytanie kilku dokumentów, które ze sobą przyniosłam. Jak się okazało, mogły one okazać się ważnymi dowodami w procesie sądowym przeciwko uciążliwemu sąsiadowi.

Radca prawny wszystko dokładnie mi wytłumaczył i podpowiedział, jakie kroki prawne powinnam podjąć. Pomógł mi on także skonstruować odpowiednie pisma do sądu i powiedział, jakie konsekwencje wywoła ich wysłanie oraz „nadanie sprawie biegu”. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wreszcie ukrócić haniebne zachowania sąsiada. Jednak jeszcze ważniejsze jest to, że skorzystałam z profesjonalnej pomocy tego prawnika.