Poszukiwania serwisu telefonów w Warszawie

Jestem przywiązana do swojego telefonu komórkowego. Nie jest on najnowszy, ale nie chce go wymieniać na inny model, bo nie lubię zmian i nie mam ochoty uczyć się od nowa całego systemu telefonu. Niestety od czasu do czasu telefon się psuje. Teraz miałam drobne problemy z baterią. W wielu serwisach odmówili jego naprawy, ponieważ do tak starych telefonów brakuje części. Nie poddawałam się jednak i dalej szukałam miejsca w Warszawie, gdzie naprawią moją komórkę.

Znalazłam dobry serwis telefoniczny w Warszawie

serwis telefonów w warszawieZadzwoniłam do mojej córki i zapytałam jej czy zna jakiś polecany serwis telefonów w warszawie. Podała mi adres jednego z autoryzowanych serwisów telefonicznych i powiedziała, że tam powinni mi pomóc z moim telefonem komórkowym. Dowiedziałam się od niej, że tam to bardzo dobry serwis telefonów, w którym pracują prawdziwi specjaliści. Większość usterek, jeżeli nie trzeba czekać na części jest naprawiana od ręki. Dużą zaletą tego serwisu jest to, że jeżeli trzeba wymienić część w telefonie to zawsze sprowadzają nowe części prosto od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że części są oryginalne i w dobrym stanie. Zachęcona przez córkę udałam się do tego serwisu. Znajdował się on w centrum Warszawy, dlatego nie miałam problemów z dostaniem się na miejsce i znalezieniem go. Pokazałam pracownikowi mój telefon i powiedziałam, że mam problemu z baterią, która nie ładuje się do końca i bardzo szybko się rozładowuje. Pracownik szybko i sprawnie sprawdził mój telefon i okazało się, że bateria po prostu się przepaliła i zużyła. Konieczna była wymiana na nową. Ponieważ był to dość stary model telefonu komórkowego, w serwisie nie mieli części i musieli je zamówić. Na szczęście nie musiałam zostawiać telefonu w serwisie. Kiedy producent dostarczył mi im baterię do telefonu zadzwonili do mnie, że mogę przyjechać ze swoją komórką.

Naprawa przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Byłam bardzo zadowolona z tego serwisu telefonicznego. Bardzo szybko i fachowo naprawili mój telefon. Mieli bardzo przystępne ceny, za naprawę nie zapłaciłam bardzo niską cenę, jeśliby odliczyć część nowej części do telefonu. Zajmowali się telefonami różnych marek, a w dodatku byli bardzo otwarci do klienta i szli mu na rękę. Dawali także gwarancję na wykonane usługi.