Poszukiwanie pracownika do sprzątania biur

Prowadzę swoje własne biuro rachunkowe. Zatrudniam cztery księgowe. Nie mam już innych pracowników. Miałam jedną Panią do sprzątania, ale odeszła na emeryturę. Chce teraz znaleźć kogoś, kto będzie teraz u mnie sprzątać. Nie jest łatwo znaleźć pracownika, ale jakoś muszę sobie poradzić.

Znalezienie pracownika do sprzątania biur

sprzątanie biura łódźPomyślałam, że dobrym rozwiązaniem będzie poszukać kogoś przez Internet. Dosyć dużo ludzi ogłasza się na różnych portalach ogłoszeniowych. Może tam kogoś znajdę. Zajrzałam więc do Internetu i wpisałam tam: sprzątanie biura łódź. Wyskoczyło mi od razu kilka ogłoszeń. Wybrałam trzy takie, które według mnie są najbardziej trafne. Zadzwoniłam do tych kobiet. Każda zgodziła się przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. Mam nadzieję, że uda mi się kogoś spośród nich wybrać. Następnego dnia każda z nich się zjawiła w biurze. Dwie kobiety były w wieku przedemerytalnym, więc uznałam, że zatrudnię tę trzecią, która jest jeszcze młoda. Muszę się kierować tym, by mieć pracownika na długo, a nie tylko na dwa, albo trzy lata. Mam nadzieję, że ta Pani będzie dobrze sprzątać. Ma ona już doświadczenie. Kiedyś sprzątała już biura. Wie już jak ma się obsługiwać profesjonalnymi sprzętami do sprzątania. Wie też, jak obchodzić się ze środkami chemicznymi. Następnego dnia zaczęła pracę w moim biurze rachunkowym. Zauważyłam, ze bardzo dokładnie sprząta każdy zakamarek. Myślę, że będę jak najbardziej z niej zadowolona.

Po miesiącu pracy muszę przyznać, że lepszej kobiety do sprzątania nie mogłam sobie wymarzyć. Jest ona bardzo skrupulatna w tym co robi. Ona też jest zadowolona. Na razie przychodzi tylko na dwie godziny, ale mam jeszcze duży dom, a ona powiedziała, że jak najbardziej mogłaby się podjąć sprzątania w moim domu. W ten sposób dałabym jej cały etat.