Potrzebowałem szybko wynająć vana

Wybraliśmy się z rodziną na wakacje za granicę. Mieliśmy trochę problemów na samym początku. Nasz samolot okazał się opóźniony i na miejscu wylądowaliśmy późno w nocy. Myślałem, że z lotniska dostaniemy się do hotelu komunikacją miejską, ale ta o tej porze już nie działała. Jesteśmy dość liczną rodzinę, mamy 5 dzieci, więc czekanie z nimi na lotnisku do rana nie wchodziło w grę. Zdecydowałem, że musimy wynająć jakiś duży samochód, najlepiej van, żeby dotrzeć do hotelu.

Poszukiwania całodobowej wypożyczalni vanów

całodobowy wynajem vanówByliśmy trochę w kropce. Musieliśmy znaleźć wypożyczalnię jak najbliżej lotniska i liczyć na to, że mają odpowiedni samochód dla całej naszej siódemki i nie małych bagaży. Na lotnisku znalazłem informację, gdzie postanowiłem poprosić o pomoc. Zapytałem o całodobowy wynajem vanów na lotnisku. Okazało się, że na lotnisku żadna wypożyczalnia nie ma swojej siedziby, ale dostałem numer telefonu do wypożyczalni, która oferowała podstawienie samochodu na lotnisko. Od razu tam zadzwoniłem. Mimo późnej pory, pracownik obsługi szybko odebrał telefon. Poprosiłem o podstawienie na lotnisko siedmioosobowego vana z dużym bagażnikiem i dwoma fotelikami dziecięcymi. Mimo, że miałem dość duże wymagania udało się znaleźć odpowiedniego dla mojej rodziny vana. Na podstawienie nie musieliśmy długo czekać. W ciągu godziny pakowaliśmy się z dziećmi do samochodu. Cena za wynajem nie okazała się zbyt wysoka nawet mimo tego, że musieliśmy dopłacić za dodatkowe usług takie jak podstawienie samochodu czy wynajem w godzinach nocnych. Była to bardzo profesjonalna i rzetelna firma. W momencie wynajmu spisaliśmy odpowiednią umowę. W umowie były zapisy nie tylko o czasie wynajmu, ale także zanotowany był obecny stan techniczny samochodu. Van okazał się bardzo wygodny i komfortowy. Był duży i nie mieliśmy problemów ze zmieszczeniem się do środka.

Byłem bardzo zadowolony z tej wypożyczalni. Mogę zapewnić, że odbierają telefony o każdej porze dnia i nocy, a w dodatku działają szybko i sprawie. Chociaż nie mogłem sam wybrać samochodu wysłuchali moich potrzeb i dobrali odpowiedniego vana dla mojej rodziny. Mają niskie ceny oraz oferują całą gamę dodatkowych usług, takich jak dodatkowy sprzęt w samochodzie czy podstawienie na miejsce. Byliśmy z żoną bardzo zadowoleni z ich usług.