Praca dzięki pasji w Lublinie

 

Moją wielką pasją od wielu lat są podróże. Pasją tą zarazili mnie moi rodzice, którzy zabierali mnie od najmłodszych lat w różne miejsca na ziemi. Prowadzili oni własną firmę, która pozwalała im na częste wyjazdy. Firmę tę ostatecznie sprzedali za duże pieniądze i obecnie cieszą się czasem na emeryturze, również spędzanym na licznych podróżach. Ja dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości kilki języków, otrzymałam dobrze płatną pracę. 

Praca w biurze turystycznym

biuro turystyczne LublinW dzisiejszych czasach często mówi się o tym, że jak się robi to, co się kocha, to nigdy w życiu nie będzie się pracować. W moim przypadku największą pasją są podróże, których nauczyli mnie moi rodzice. Będąc na studiach miałam odłożone sporo pieniędzy i dzięki nim zwiedziłam sporą część świata, głównie Europy. Dzięki temu, że poznałam w trakcie podróży kilka języków i miałam okazję odwiedzić wiele miejsc, udało mi się szybko znaleźć pracę, którą wykonuje równolegle do studiów magisterskich. Studiuje w Lublinie i obawiałam się, że nie znajdę tutaj żadnego zajęcia zarobkowego, które by odpowiadało moim wymaganiom. Na szczęście niejedno biuro turystyczne Lublin posiada i zgłosiłam się do jednego z nich. Bardzo szybko zostałam przyjęta. Zajmuje się kompleksową obsługą klientów, którzy wykupują u nas wakacje. Dzięki swojej wiedzy jestem w stanie doradzić im w wyborze miejsca do wypoczynku. Nie mam też problemu z obsługą osób, które nie mówią po polsku. Mówię bowiem komunikatywnie również po angielsku i po hiszpańsku, a są to u nas bardzo popularne języki. W Lublinie studiuje bowiem sporo osób, które się nimi posługują. Praca w biurze turystycznym na pewno nie jest tym, co chciałabym robić przez całe życie. Sprawia mi to oczywiście przyjemność, ale ostatecznie nie chce pracować na etacie, tylko prowadzić własną działalność. Może więc otworzę swoje biuro podróży w przyszłości.

Nie zawsze istnieje taka możliwość, żeby połączyć swoją pasję z zajęciem zarobkowym. Na szczęście mi się udało i jeszcze w trakcie pobytu na studiach otrzymałam pracę związaną z podróżami. Do tej pory pracuje więc w biurze turystycznym. A pracę tę zdobyłam tak naprawdę tylko dlatego, że dużo w życiu podróżuje i potrafię komunikować się w kilku językach. Dzięki temu mogą profesjonalnie o szczerze obsłużyć klientów. 

Więcej informacji na www.bortpttklublin.pl