Prowadzenie zajęć sportowych

Bardzo lubię prowadzić aktywny styl życia. Chciałabym, aby ludzie też taki styl uprawiali, ponieważ sport to zdrowie. Ja sama prowadzę specjalną szkółkę dla dzieci, która ma za zadanie upowszechniać wśród nich aktywny styl życia. Szkółka sportowa odbywa się po ich zajęciach w zwykłej szkole.

Realizacja zajęć sportowych

zajęcia sportowe toruńSzkółkę sportową prowadzę wraz z moją koleżanką. Oczywiście obie mamy odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje. Musimy stale wymyślać odpowiednie programy sportowe tak,  by dzieci miały urozmaicone zajęcia. Naszą szkółkę można znaleźć, wpisując w Internecie następujące zagadnienie: zajęcia sportowe toruń. Mamy przeróżne zajęcia, poczynając od takich, które wymagają rozciągania, a kończąc na grach zespołowych. Oczywiście dzieci najbardziej uwielbiają gry zespołowe. Zajęcia te trwają zazwyczaj dwie godziny. Muszę tak dobierać godziny, by wszystkim dzieciom, które są zapisane odpowiadały. Niektóre dzieci późno kończą lekcje, więc i ja muszę później rozpocząć zajęcia. Dzieci dzięki uczęszczaniu na moje zajęcia są w o wiele lepszej kondycji. Mają nawet lepsze oceny z wychowania fizycznego, dzięki temu rodzice są nam wdzięczni. Cieszy nas to ogromnie. Niedługo planujemy zorganizować małe zawody sportowe, przy których dzieci będą mogły się wykazać. Będzie to turniej ćwiczeń indywidualnych. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności, których się tutaj nauczył. Już nie mogą się ich doczekać.

Zajęcia sportowe są bardzo potrzebne dla dzieci. W dzisiejszych czasach dużo czasu spędzają przed komputerem i w dodatku w pozycji siedzącej. Rodzice nie zawsze mają czas, by zorganizować im jakiś aktywny wypoczynek. Nasza szkółka jest właśnie od tego, by odpowiednio dobrać im aktywność fizyczną. Z koleżanką jesteśmy z tego zadowolone.