Przearanżowanie biura

Jestem szefem niedużej firmy, zatrudniając dwudziestu pracowników. Jesteśmy agencją reklamową. Moi pracownicy to ludzie niezwykle kreatywni, a ja bardzo chcę tę ich kreatywność pobudzać jak najbardziej. Ostatnio stwierdziłem, że pomocne byłoby w tym przearanżowanie biura, które uwzględniłoby nową strefę relaksu. Do tego celu postanowiłem nawiązać współpracę ze specjalistami.

Nowa aranżacja biura

aranżacja wnętrz biurowych warszawaBędąc szefem agencji reklamowej, muszę zarządzać grupą naprawdę kreatywnych, fajnych ludzi. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ muszę tę kreatywność w nich ciągle wyzwalać, sprawiając, że ich praca będzie coraz bardziej efektywna. Biuro, w którym dotychczas znajdowała się siedziba firmy, było biurem klasycznym, z prowizoryczną strefą do relaksu. Finansowo wiodło się nam bardzo dobrze, dlatego też chciałem dać od siebie jeszcze więcej i zainwestować w komfort swoich pracowników. Dlatego też stwierdziłem, że konieczna jest współpraca z fachowcem, którego domeną jest aranżacja wnętrz biurowych Warszawa to duże miasto, dlatego tego typu specjalistów w wynikach wyszukiwania znalazłem naprawdę wielu. Przejrzałem ich portfolio, w którym prezentowali zaprojektowane przez siebie przestrzenie biurowe. Wybrałem osobę, której portfolio najbardziej przypadło mi do gustu. Stwierdziłem, że będzie to dla mojej firmy najlepsza opcja. Umówiliśmy się więc na spotkanie, by omówić moje oczekiwania i skonfrontować je z rzeczywistością.

Teraz kiedy nasze biuro jest w trakcie remontu, jestem niezwykle szczęśliwy. Zapowiada się bowiem, że będziemy mieli pięknie zaaranżowaną przestrzeń biurową, która uwzględniać będzie strefę relaksu. Moi pracownicy również nie mogą się doczekać tej nowej wersji biura. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na zakończenie remontu i nową aranżację.