Przełomowe odkrycie preparatu kolagenowego Linerase

Obecnie rynek kosmetyczny oferuję szereg preparatów intensywnie wpływających na jakość skóry. W gabinetach kosmetycznych można skorzystać z innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem kosmetyków na bazie naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego. Najbardziej popularna jest mezoterapia igłowa lub mikroigłowa, podczas której bezpośrednio w tkanki podawane są substancje nawilżające i rewitalizujące skórę.

Atelokolagen Linerase w walce ze zmarszczkami

przełomowy kolagen lineraseSpektakularne efekty odmładzające daje przełomowy kolagen Linerase, który w naturalny sposób regeneruje, zagęszcza i liftinguje skórę. Przywraca jędrność i utraconą młodość. Może być stosowany w każdym wieku jako zabieg profilaktyczny lub terapeutyczny, likwidujący oznaki starzenia skóry. W skład preparatu wchodzi nowoczesny atelokolagen, który pobudza fibroblasty do wytwarzania włókien kolagenowych. Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, usuwania wiotkości, rozstępów i blizn, a przede wszystkim do wygładzenia zmarszczek i bruzd. Kolagen Linerase jest biodegradowalny i łatwo przyswajalny przez tkanki skóry. Nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Intensywnie wpływa na procesy biologiczne zachodzące w tkankach. Przyspiesza regenerację włókien, nadaje odpowiednie napięcie i sprężystość tkankom. Może być stosowany na twarz, okolice oczu i ust, a także na szyję i dekolt, grzbiety dłoni i wewnętrzną stronę ud. Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego w gabinetach medycyny estetycznej. Ma formę płynu, który podawany jest w formie iniekcji bezpośrednio w tkanki skóry. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii kilku zabiegów wykonanych w odstępach dwutygodniowych. Efekty widoczne są już po kilku dniach od podania preparatu i utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

W przypadku terapii usuwania blizn i ubytków w skórze efekt jest trwały. Nowoczesny preparat kolagenowy Linerase stosowany jest powszechnie w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej w zabiegach odmładzających. Pozwala uzyskać bardzo dobre efekty terapeutyczne i poprawę jakości skóry. Usuwa skutki starzenia skóry i utraty sprężystości. Posiada wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające do profesjonalnego użytku oraz wysoki profil bezpieczeństwa i delikatności produktu.