Skuteczna ceramika na lakierze

Każdy samochód traci na swojej wartości około dwadzieścia procent w momencie opuszczenia salonu. Do tego każdego dnia ulega uszkodzeniom, które są nieuniknione w trakcie użytkowania. To sprawia, że w chwili sprzedaży, pojazd może być niewiele wart.

Po co stosować powłokę ceramiczną na lakierze?

ceramika na lakier warszawaO samochód należy dbać od samego początku, aby po kilku latach nadal wyglądał jak nowy. Co prawda przeważnie wymaga to zainwestowania odpowiedniej kwoty pieniędzy, ale za to efekt jest naprawdę spektakularny. Mowa tu jest o usługach w ramach auto detailingu, który wiele lat temu przyszedł do nas z Wielkiej Brytanii i szybko zaczął zyskiwać popularność. Dziś mamy w Polsce nawet kilkaset salonów car detailingowych, które miesięcznie obsługują setki klientów. Mają im do zaoferowanie, przede wszystkim,  renowację lakieru i tapicerki, profesjonalne mycie, a także usługi zabezpieczające powłokę lakierniczą. Zalicza się do nich między innymi ceramika na lakier Warszawa jest miastem, w którym wykonamy ją w atrakcyjnej cenie. Powłoka ceramiczna jest specjalnym środkiem, który równomiernie się nakłada na całą karoserię i czeka aż wyschnie. Po tym czasie staje się ona twarda i odporna na wszelkie zarysowania, zadrapania czy odpryski. Ponadto powłoki ceramiczne zapewniają lustrzany połysk lakieru przez długie lata i są odporne na działanie środków chemicznych stosowanych w popularnych szamponach samochodowych. Można ją wykonać na każdym modelu samochodu, z tym, że trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem.

Cena wykonania powłoki ceramicznej na samochodzie waha się w przedziale od półtora do nawet czterech tysięcy złotych. Jednakże trzeba zauważyć, że jest to inwestycja jednorazowa dla długie lata, gdyż utrzymuje się na lakierze nawet do siedmiu lat.