Spływ kajakowy Łupawą

Moi rodzice uwielbiali aktywnie spędzać czas. uwielbiali też przyrodę. A szczególnie mocno lubili kajaki. Była to właściwie wielka miłość. Szybko sprawili, ze ja i mój brat również zapałaliśmy miłością do kajaków, przyrody i aktywnego spędzania wolnego czasu. Już od najmłodszych lat pływaliśmy razem z rodzicami, najpierw łatwymi, a potem coraz trudniejszymi rzekami. Wszystkie wakacje spędzaliśmy na spływach kajakowych, biwakując na dziko w najpiękniejszych zakątkach przyrody.

Ekstremalny spływ kajakowy

łupawa kajakiKiedy oboje z bratem dorośliśmy, postanowiliśmy jakoś połączyć naszą miłość do kajaków i aktywnego spędzania czasu na łonie przyrody z zarabianiem pieniędzy. Postanowiliśmy otworzyć firmę zajmującą się organizacją spływów kajakowych w najpiękniejszych miejscach Polski. Organizowaliśmy kajaki dla amatorów, ale także dla bardziej zaawansowanych kajakarzy. Ponieważ pochodzimy z Pomorza i najbardziej lubimy dzikie zakątki, naszym ulubionym miejscem an wymagający spływ kajakowy jest rzeka Łupawa. Jest to rzeka dość trudna, przypominającą rwącą górską rzekę, pełna kamieni i różnych pułapek, na które trzeba uważać. Spływy tą rzeką rekomendujemy bardziej doświadczonym kajakarzom, wszystkim tym, którzy szukają ciszy, ucieczki od zgiełku i straganów. Łupawa cały czas jest jeszcze mało odwiedzana przez turystów, ma mało rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, dzięki czemu nie pływamy tutaj w tłoku i cały czas jeszcze możliwie jest znalezienie dzikiego i bezludnego zakątka na biwak. Każdy, kto byłby zainteresowany właśnie takim spędzeniem kilku letnich dni, zachęcamy do wpisania w wyszukiwarkę hasła: „Łupawa kajaki„, a bez problemu trafi na naszą stronę. Polecamy spływ Łupawą wszystkim tym, którzy nie boją się wyzwań i trudów, są przygotowani na konieczność łatania kajaka i  przeżyją kilka dni bez miejskich wygód.

Spływ Łupawą to naprawdę niezapomniane wrażenie. My uwielbiamy tam wracać, uwielbiamy tę rzekę za jej dziką urodę i nieprzewidywalności i za to, że nie ważne, ile razy spłyniemy nią kajakami, za każdym razem czeka nas jakieś nowe wyzwanie i nowe przygoda. Taki spływ kosztuje całkiem sporo wysiłku, ale satysfakcje po jego ukończeniu jest gwarantowana. A do tego dochodzą jeszcze te wszystkie malownicze widoki, których nie da się zapomnieć.