Sprzedaż chemii domowej

Jestem właścicielką sklepu z produktami chemicznymi. Zawsze staram się zamawiać produkty u najlepszych dostawców. Jest to głównie chemia domowa, która jest niezbędnym elementem dbania o czystość w domu. Mam przeróżne akcesoria od wyboru do koloru. Na ten moment popyt na chemię zmalał, więc muszę zrobić wszystko, by znowu zachęcić klientów do zakupów. 

Oferta sprawdzonej chemii domowej

sprawdzona chemia domowaOczywiście chcę, by klienci odwiedzali mój sklep i kupowali u mnie produkty chemiczne. Muszę też zrobić jakąś specjalną ofertę, a nawet promocję, bez tego nie obędzie się sprzedaż chemii domowej. Postanowiłam zatem, że wystawię ofertę na sprzedaż produktów, która mówi o tym, że kupując dwa produkty, to za drugi płaci się siedemdziesiąt procent ceny. Myślę, że to jak najbardziej uczciwa propozycja. Wystawiłam tę ofertę na swojej stronie internetowej, nazywając ją: sprawdzona chemia domowa. Liczę na to, że pojawi się u mnie więcej chętnych na zakupy. Staram się sprowadzać do swojego sklepu zarówno produkty służące do mycia i prania, ale także do odświeżania. Sama mam bardzo duży dom, więc muszę kupować więcej środków czystości. Klienci zazwyczaj chwalą sobie moje produkty. Cieszę się z tego powodu niezmiernie. Postanowiłam, że do swojej oferty dorzucę jeszcze małe ściereczki zapachowe, które zapobiegają osadzanie się kurzu. Są one nasączone w specjalnym płynie. Jeszcze nigdy nie miałam ich w swojej ofercie. Będę je odrzucać do zakupów, które są zrobione za minimum sto pięćdziesiąt złotych. Liczę na to, że klienci się skuszą. W sumie po kilku dniach, zauważyłam, że mam o wiele więcej klientów niż do tej pory. Okazało się, że najbardziej skusiła ich oferta, zwiazana z obniżką ceny za drugi produkt. Powoli kończą mi się zapasy w magazynie, więc będę musiała zrobić ponowne zakupy u swojego sprawdzonego dostawcy.

Popyt na chemię domową jest coraz większy. Jestem z tego tytułu bardzo zadowolona. Klienci cenią sobie moje produkty i mówią, że bardzo się cieszę, że postawiła ba tego typu promocję. Liczę na to, że klientów stałe będzie przybywać. Ostatnio była u mnie klientka, która kupiła kilka kartonów środków chemicznych, ponieważ musiała je zakupić do sprzątania biur. Cieszę się, że nie tylko zwykli klienci kupują, ale także przedsiębiorcy.