Sprzedaż spersonalizowanych kubków

Od dwóch lat prowadzę swój własny sklep internetowy z różnymi drobiazgami. Mam bardzo dużo klientów. Kupują u mnie zarówno młodzi, jak i starsi. Zauważyłam ostatnio, że modne są rzeczy spersonalizowane. Oznacza to, że mają one dużo osobistych napisów, dotyczących posiadacza tej rzeczy. Postanowiłam, że ja również wprowadzę takie produkty do swojej oferty. W końcu warto wychodzić klientom na przeciw. 

Oferta spersonalizowanych kubków

spersonalizowane kubkiPostanowiłam, że spróbuję najpierw od takich osobistych przedmiotów. Na pierwszy rzut pójdzie oferta sprzedaży kubków do picia. Chcę, aby klient sam mógł sobie wybrać model, jaki mu się tylko spodoba. Dam również możliwość, aby klient mógł sam sobie zaprojektować kubek. Personalizacji będzie można dokonać w specjalnej rubryce, przy składaniu zamówienia. Klient po prostu wpisze tam wyrazy, oraz ich wymiary. Następnie ja przekażę je do druku i zamieszczę na kubku. Muszę jakoś poinformować klientów o tym, że będzie można je u mnie zakupić. Na swojej stronie internetowej wstawiłam reklamę o nazwie: spersonalizowane kubki. Mam nadzieję, że znajdą się chętni, aby je zakupić. Część pieniędzy ze sprzedaży chciałabym przekazać na cele charytatywne. Tę informację również wstawię na swoją stronę internetową. Takie informacje zawsze zachęcają potencjalnych nabywców, do robienia zakupów. Od jutra zaczyna się produkcją spersonalizowanych kubeczków.

Minęło kilka dni, od wstawienia reklamy. Dostałam już kilkadziesiąt zamówień. Kompletnie się tego nie spodziewałam. Myślałam, że będzie to może raptem kilka zamówień. Muszę się teraz sprężyć że zrobieniem tych nadruków. Staram się wysyłać produkty w przeciągu dwóch dni od daty zamówienia. Bardzo się cieszę, że moja oferta sprzedaży kubków odbiła się dużym echem wśród kupujących. Liczę, że będzie ich więcej.