Taras z balustradami był idealny

Zdecydowałam się na budowę domu. Postanowiłam zbudować domek piętrowy z tarasem na górze. Zawsze podobały mi się takie domy i chciałam mieć taras połączony z sypialnią żeby móc się relaksować po wyjściu z łóżka. Projekt domu przygotowała mi dobra firma, która ma wiele zleceń.

Zamontowane balustrady ładnie wyglądały

balustrady nierdzewne małopolskaZależało mi na projekcie od nich bo znajomi korzystali z ich usług i byli bardzo zadowoleni. Dom budowała mi dobra też ekipa, która uwijała się bo chcieli zbudować go w terminie. Balustrady nierdzewne małopolska wybrałam z lokalnej firmy. Firma była nowa na rynku ale jej towary były bardzo dobrej jakości. Balustrady można było zamawiać z dostawą do domu. Przyjechał do mnie specjalista, który wymierzył dokładnie mój taras. Dom jeszcze nie był skończony ale taras był zbudowany i już mogłam dzięki temu zamawiać najlepsze balustrady. Zależało mi żeby wszystkie terminy się pokryły i żebym w ciągu dwóch miesięcy mogła wprowadzić się z rodziną do nowego domu. Fachowiec bardzo mi się spodobał. Był konkretny i miał dużą wiedzę. Pokazał mi różne balustrady i efekty końcowe na tarasach i balkonach. Mogłam wybrać najlepszą opcję, która mi się najbardziej spodobała. Wszystko zostało wymierzone, wycena nie była najgorsza. Zdawałam sobie sprawę, że tyle mniej więcej dobre balustrady będą kosztować. Zdecydowałam się na ich zakup i wpłaciłam zaliczkę. Balustrady nierdzewne małopolska zostały zamontowane w ciągu tygodnia od podpisania umowy.

Praca została wykonana solidnie i dokładnie. Ładnie prezentowały się balustrady na naszym tarasie. Byłam zadowolona z efektu końcowego. Taras dzięki balustradom ładnie wyglądał. Na pewno chętnie będę spędzała na nim swój wolny czas. Już wybieram meble, na których będziemy się z rodziną relaksować.