Udana impreza integracyjna

Organizacja imprezy integracyjnej to dość skomplikowana sprawa. Przede wszystkim bardzo dużo zależy od samego zespołu i tego, czy potrafi się dogadać w sprawie wyjazdu. Trzeba wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich uczestników i ostatecznie zadecydować, w jakie miejsce udamy się grupą i jakie atrakcje będą tam na nas czekały.

Woda, słońce i integracja

wynajem łodzi motorowych mazuryNa małe, krótkie imprezy integracyjne najczęściej nie mamy możliwości wyjechać poza miasto, dlatego musimy zadowolić się klubami czy warsztatami. Jeżeli jednak istnieje szansa na dłuższy wyjazd, należy się długo zastanowić, zanim wybierzemy. Dobrym pomysłem będzie przeprowadzenie ankiety wśród przyszłych uczestników integracji, czy wolą wypoczynek w górach, czy nad wodą. Może okazać się, że niektórzy dopuszczają tylko i wyłącznie nocowanie w hotelu albo ekskluzywnym pensjonacie, ponieważ chcą mieć zapewnione wszystkie udogodnienia i atrakcje na miejscu. Jeśli jednak mamy w grupie samych miłośników przygody, możemy zdecydować się na wynajem łodzi motorowych Mazury to region, w którym bardzo łatwo jest wypożyczyć motorówkę i przede wszystkim jest gdzie nią pojechać. Dostępne są łodzie wyposażone w niewielką kuchnię i toaletę, dlatego możemy większość dnia spędzać na wodzie, a tylko jeśli chcemy zawijać do portów i uzupełniać zapasy. Taki pojazd wodny daje nam możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy wielkimi połączonymi jeziorami tej krainy, dlatego grupa będzie mogła po drodze odwiedzać różne kurorty i odkrywać nowe miejsca.

Jeśli chcemy, aby integracja ze współpracownikami była udana, musimy wziąć pod uwagę potrzeby wszystkich uczestników wyjazdu. Najwięcej opcji dają nam wyprawy w góry lub nad wodę. Świetnym pomysłem na wypoczynek połączony ze współpracą jest impreza na łodzi motorowej, która umożliwia poznawanie Mazur.