Upominek dla gości weselnych – magnesy

Oświadczyny były dla mnie niesamowicie szczęśliwym dniem. Dosyć szybko zaczęliśmy planować ślub, by móc wszystko ogarnąć na spokojnie. Udało się nam znaleźć piękną salę weselną w dogodnym terminie. Nie spodziewaliśmy się, że przygotowania będą aż tak skomplikowane – trzeba zająć się naprawdę wieloma różnymi rzeczami. Na szczęście z małą pomocą udało się nam wszystko załatwić. W pewnym momencie zdecydowaliśmy się więc zająć pewnymi detalami, które mają wpływ na samopoczucie gości.

Magnesy jako podziękowanie dla gości weselnych

magnes dla gości weselnychZastanawialiśmy się nad zamówieniem jakichś upominków dla swoich gości. Chcieliśmy bowiem podkreślić to, jak ważna jest dla nas ich obecność. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się znaleźć coś, co będzie mogło być ładną pamiątką. Bardzo spodobał się nam magnes dla gości weselnych. Uznaliśmy, że to bardzo uniwersalny pomysł i każdemu przypadnie do gustu. Wiele osób umieszcza takie magnesy w bardzo widocznym miejscu – na lodówce. Dzięki temu co jakiś czas goście będą rzucać okiem na taką pamiątkę – mamy nadzieję, że uśmiechną się wtedy, wspominając wspaniałe wesele, na jakim byli. Na samym początku zamawiania takich magnesów musieliśmy się dobrze zastanowić nad ich ilością. Następnie nadszedł czas na wybór detali estetycznych. Wybraliśmy dosyć prosty kształt, który wydał się nam najbardziej estetyczny. Chcieliśmy, by magnes wyglądał ładnie i wprawiał w dobry nastrój. Wybraliśmy więc ciekawą grafikę z kwiatami. Wydaje się nam, że taki magnes może stanowić stylową ozdobę, co podkreśla jego uniwersalny charakter. Kolorowe kwiaty świetnie wyglądają i przyciągają wzrok. Do tego stworzyliśmy krótki tekst z podziękowaniem oraz naszymi imionami – chcieliśmy, by od razu było wiadomo, że jest to pamiątka z naszego wesela. Dodaliśmy więc jeszcze datę tego wydarzenia.

Podczas zamawiania magnesów – pamiątek bardzo spodobało się nam to, że mogliśmy wszystko dopasować do swoich upodobań. Mieliśmy wpływ na wielkość oraz kształt magnesów oraz to, co się na nich znalazło. Spory wybór ładnych grafik oraz czcionek sprawił, że udało się nam stworzyć bardzo eleganckie magnesy, które przyciągają wzrok. Estetyczne kwiaty i prosty napis od razu przywodzą na myśl nasze wesele. Myślę, że taki upominek jest bardzo dobrym pomysłem na wesele.