Usługi tapicerskie w Szczecinie

Wybrałam się ostatnio do nowego centrum handlowego, które zostało otwarte w naszym mieście. Jest to bardzo duży kompleks, na który składają się różne sklepy, z najróżniejszych branż. Są typowo odzieżowe, kosmetyczne, budowlane oraz meblowe. Z nudów obeszłam wszystkie sklepy. Najbardziej spodobała mi się wizyta w sklepie meblowym.

Obicie krzeseł – najlepsze tapicerstwo w Szczecinie

tapicer w szczecinieNowy meblowy, był tak ogromny, że zajęło mi przeszło godzinę, aby przejść go całego. W oko wpadł mi zestaw krzeseł do stołu jadalnego. Przyznam, że cena zwaliła mnie z nóg. Nie miałabym nigdy opcji, żeby sobie taką sumę pieniędzy odłożyć. Po powrocie do domu, długo o tych meblach rozmyślałam. Mąż nasunął mi pomysł, żeby może tapicer w Szczecinie, czyli w naszym rodzinnym mieście, mógłby odnowić nasze obecne wysłużone krzesła. Wcześniej zupełnie o tym nie pomyślałam, a przecież w dzisiejszych czasach można wybrać sobie wszelakie obicie. Mąż miał namiar na znajomego, co trudni się w tej branży i praktycznie umówił się z nim od razu. Ma nam na dniach podrzucić próbniki materiałów, żebym mogła wybrać sobie fakturę oraz odpowiedni kolor. Na pewno będę szukała bardzo podobnego rozwiązania, tak, żeby efekt końcowy zbliżony był do tego, który widziałam z sklepie. Po kilku dniach próbniki były już u nas, a wybór był tak ogromny, że siedzieliśmy z mężem chyba ze trzy dni zanim padła ostateczna decyzja.

Na efekt końcowy musimy trochę poczekać, bo krzeseł mamy aż dwanaście, a wybrałam bardzo pracochłonne obicie. Jednak, już wiem że cena za całość będzie dużo niższa niż sklepowa, a jakość materiału jest ponoć dużo lepsza. Teraz już w ogóle nie żałuję, że nie mogłam kupić sobie w sklepie nowych krzeseł. Cieszę się, że istnieje jeszcze taki zawód jak tapicer.