Własnoręcznie zdobione pudełka ze sklejki

Sklejka to lekki materiał sklejony z krzyżujących się ze sobą warstw drewna. Można ją produkować w różnych grubościach oraz łatwo modelować pod wpływem ciepła. Przyborniki i pudełka ze sklejki są z materiału o grubości do 5mm, przez co idealnie nadają się do własnoręcznego ozdabiania.

Pudełka ze sklejki do samodzielnego zdobienia

pudełko ze sklejkiFirmy produkujące wyroby drewniane przygotowują dla fanów DIY, scrapbookingu i decoupage’u proste pudełka wykonane ze sklejki. Są one różnej wielkości i można ozdobić je wedle uznania, tworząc wyjątkowe prezenty lub akcesoria do wyposażenia wnętrza. W ofercie pojawiają się pudełka z przegrodami, pudełka na chusteczki, na płyty, na książki czy też zwyczajne, kwadratowe, które można wyłożyć aksamitem i trzymać w nich biżuterię. Własnoręcznie ozdobione pudełko ze sklejki prezentuje się wyjątkowo schludnie, a obecnie trwająca moda na ręcznie robione przedmioty może tylko potwierdzić urok takich drobiazgów. Pomalowanie pudełka na ulubiony kolor i dodanie kilku napisów sprawia, że przedmiot ten staje się bardzo osobisty i z dużo większą przyjemnością będzie się w nim przechowywało rzeczy o wartości sentymentalnej, posegregowane kosmetyki czy na przykład ulubione herbaty w torebkach. Kuferki i skarbonki to idealny prezent dla dziewczynek, które mogą ozdobić je naklejkami, brokatem czy farbkami. Taka wspólna kreatywna zabawa z dzieckiem, po której można cieszyć się wspólnie ozdobionymi pudełeczkami to świetny pomysł na spędzenie razem czasu.

Rosnąca popularność metod DIY sprawia, że coraz więcej osób chce samodzielnie ozdabiać zakupione przedmioty. Pudełka ze sklejki, to idealny zakup dla fana scrapbookingu, który ze zwyczajnego drewnianego pudełka wyczaruje wyjątkowy organizer, kuferek lub skarbonkę jakiej nigdzie się nie kupi.