Wybieramy prostokątną wannę z hydromasażem

 

Żyjemy w czasach, gdy nie musimy wyjeżdżać już hoteli ze strefą spa, gdy chcemy się zrelaksować i odpocząć. Wszystko to dzięki wannom z hydromasażem, które możemy umieścić w naszych łazienkach. Kształty wanien są oczywiście różne. Niemniej, największą popularnością cieszą się te o prostokątnym kształcie, gdyż umożliwiają one wykonanie masażu całego ciała. Wanny nie zawsze mają duże rozmiary, dzięki czemu pomogą kupić je też ci z nas, którzy nie zawsze dysponują łazienką o dużym metrażu.

Wstawiamy do łazienkach wannę z hydromasażem

nowoczesne wanny prostokątne z hydromasażemProducenci wanien każdego roku wprowadzają też coraz nowsze i doskonalsze modele wanien z funkcją hydromasażu. Taka wanna jest marzeniem każdego z nas, gdyż możemy zrelaksować się w niej po ciężkim dniu w pracy, czy po powrocie z wyjazdu służbowego. Obecnie największą popularnością cieszą się nowoczesne wanny prostokątne z hydromasażem, które wykonują równomierny masaż całego ciała. Wanny zawsze swą budową dopasowane są do ludzkiej sylwetki, dzięki czemu są one bardzo wygodne i możemy leżeć w nich swobodnie. Możemy też ustawić sobie odpowiedni program do masażu. Jego siła jest bowiem zawsze regulowana. Nadto, możemy postawić na masaż całościowy lub wybranych części ciała, które są bardzo spięte, jak plecy i ramiona. Wanny mają też różne kolory, jednak najczęściej stawiamy na białą kolorystykę, do której możemy dobrać kontrastującą baterię łazienkową w złotym lub srebrnym kolorze. Wanny utrzymują stałą temperaturę, więc nie musimy ciągle dolewać do nich ciepłej wody. Możemy za to dolać do wody olejek o naszym ulubionym zapachu, co znacznie poprawi nam samopoczucie podczas masażu naszego ciała pęcherzykami powietrza o różnym ciśnieniu i różnej sile. Nie ma więc najmniejszej przesady w stwierdzeniu, iż wanna z hydromasażem pomoże nam w stworzeniu domowego spa, z którego chętnie będą korzystali wszyscy domownicy. Zamiast olejków możemy dolać trochę płynu do kąpieli, dzięki któremu uzyskamy dodatkowo gęstą i pachnącą pianę.

Coraz częściej w naszych łazienkach montujemy wanny z hydromasażem. Najpopularniejsze są wanny prostokątne w białym kolorze. Dzięki nim możemy zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Często do domu wracamy bowiem spięci i zmęczeni, a dobry wodny masaż pozwala rozluźnić nasze napięte mięśnie. Do kąpieli zawsze możemy dolać ulubione płyny do kąpieli lub aromatyczne olejki. Siła masażu zawsze jest regulowana i możemy dostosować ją do naszych potrzeb. Nie musimy też co róż dolewać ciepłej wody. Wanna z masażem pozwala nam na stworzenie własnego domowego spa.