Zakup suszonych bananów

Bardzo uwielbiam jeść na śniadanie owsiankę. Zawsze dodawałam świeże owoce. Mamy okres jesienno-zimowy i niekoniecznie można znaleźć świeże owoce, które idealnie nadawałyby się do owsianki. Pomyślałam, że dobrą alternatywą byłoby dodanie suszonych owoców.

Dodanie bananów suszonych do owsianki

banany suszoneRaczej nie przepadam za suszonymi owocami. Dla mnie są one zbyt twarde i ciężkie do gryzienia. Pomyślałam jednak, że można spróbować je dodać do ciepłej owsianki. Pod wpływem temperatury zrobią się miękkie. Uważam, że dobrym rodzajem owoców będą w tym przypadku banany suszone. Bardzo uwielbiam ten rodzaj owoców. Myślę, że idealnie będą się komponować z owsianką. Pojechałam zatem do sklepu. Powiedziałam ekspedientce, że potrzebuję tego typu owoców suszonych. Dała mi mały woreczek suszonych bananów. Nie kosztowały one dużo, wiec się ucieszyłam. Wróciłam do domu z moim nowym dodatkiem do owsianki. Będę ją robić dopiero jutro rano, gdyż jem ją na śniadanie. Już nie mogę się doczekać poranka. Następnego dnia, gdy tylko wstałam z łózka, to od razu zrobiłam sobie tę owsiankę. Na koniec dodałam suszone banany. spróbowałam swojej owsianki. Muszę przyznać, że jest przepyszna. Warto było dodać ten rodzaj suszonego owocu do swojego śniadania. Od dzisiaj codziennie będę robić sobie owsiankę z suszonymi bananów. Oczywiście w okresie wiosenno-letnim wrócę do świeżych owoców, ale teraz będę jeść suszone banany, gdyż są po prostu przepyszne. Również pod względem wyglądu owsianka prezentuje się okazale.

Zaserwowałam te owsiankę również mojemu mężowi. On nie przepada za suszonymi owocami, ale teraz je uwielbia, gdyż jemu też zasmakowała ta owsianka. On zawsze rano je kanapki. Teraz poprosił mnie, bym szykowała mu z rana owsiankę z suszonymi bananami, co bardzo mi się podoba.