Zapisałam się na wizytę do angiologa

Od dziecka mam problemy z sercem. W związku z tym od wielu lat regularnie chodzę do kardiologa. Ostatnio zlecił mi on pakiet badań kontrolnych. Po przeanalizowaniu moich wyników, doszedł on do wniosku, że mój stan się pogarsza i powinnam skorzystać z wizyty u angiologa. Przyznam szczerze, że nie miałam pojęcia czym zajmuje się lekarz takiej specjalizacji, dlatego zapytałam o to kardiologa. Teraz już wiem, że angiolog zajmuje się leczeniem naczyń krwionośnych.

Znalazłam doświadczonego angiologa w Krakowie

doświadczony angiolog w krakowieDowiedziałam się także, że angiologa to wąska specjalizacja kardiologii. Mój lekarz poradził mi także, do jakiego lekarza powinnam się wybrać. Był to doświadczony angiolog w Krakowie, który przyjmował w swoim gabinecie, w samym centrum miasta. Po powrocie do domu postanowiłam zapoznać się z opiniami poprzednich pacjentów tego poleconego mi angiologa. Po wpisaniu jego nazwiska w wyszukiwarkę internetową znalazłam bardzo dużo pozytywnych rekomendacji. Wiele osób pisało, że to niezwykle doświadczony lekarza, który świetnie zna się na swoim fachu. Zawsze zleca dużo badań, dzięki którym jego diagnoza jest pewna. W dodatku dobiera on leki w taki sposób, żeby nie tylko pomagały na dane dolegliwości, ale także nie szkodziły na inne schorzenia, na które cierpi pacjent. Ja byłam dosyć schorowaną osobą, dlatego bardzo mi na tym zależało. Zadzwoniłam na numer telefonu podany na jego stronie internetowej i od razu zapisałam się na wizytę na którą mogłam udać się już w przyszłym tygodniu. Dodatkowym atutem był fakt, że mogłam zapisać się na konkretną godzinę dzięki czemu nie musiałam zbyt długo czekać w kolejce przed gabinetem. Lekarz wszystkie potrzebne badania przeprowadził na miejscu, ponieważ posiadał on specjalistyczny sprzęt. To było bardzo praktyczne i wygodne, ponieważ dzięki temu nie musiałam szukać miejsca, gdzie można takie badania wykonać.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty u tego doświadczonego angiologa. Głównie dlatego, że jest to świetny lekarz, który szybko postawił mi diagnozę i dobrał odpowiednie leki, ale również dlatego, że jest on niezwykle empatyczny i miły w stosunku do pacjenta. Nie trzeba długo czekać na wizytę u niego i zawsze interesuje się tym, co pacjent ma mu do powiedzenia na temat swojego stanu zdrowia.