Zapomniane alufelgi BMW w garażu

 

BMW jest zdecydowanie moją ulubioną marką samochodów. Od kiedy pamiętam, zawsze chciałem być posiadaczem jakiegoś modelu tego auta, a najlepiej kilku. Po zdaniu prawa jazdy, z biegiem czasu udało mi się jeździć paroma samochodami produkowanymi w Bawarii. Jednak przyszedł czas zmienić swoje upodobania i zmienić sportowe auto na rodzinne.

Sprzedaż używanych alufelg BMW

używane alufelgi bmwPowiększająca się moja rodzina zmusiła mnie na poszukanie auta większego, bardziej przestronnego i z większym bagażnikiem, w którym można schować wózek. Z całą miłością do BMW musiałem jednak przyznać, że nie było tak praktyczne i z żoną zdecydowaliśmy się na zmianę auta. Model, który jeździłem był zadbany, dlatego szybko znalazł się kupiec na niego, a my mogliśmy poszukać innego auta. Sprzedając jednak niemiecki samochód zapomniałem, że w garażu zostały używane alufelgi BMW. Nie dodałem ich w pakiecie do sprzedaży poprzedniego auta, ponieważ kompletnie wypadły mi z pamięci. Postanowiłem ich jednak nie zatrzymywać i spieniężyć, wystawiając na popularnym serwisu ogłoszeniowym. Najpierw jednak doprowadziłem je do stanu używalności, ponieważ leżąc w garażu bardzo się zakurzyły. Następnie starannie zrobiłem ich zdjęcia, w taki sposób, żeby okazać w całości ich walory estetyczne. Na pewno alufelgi te były zadbane i w bardzo dobrym stanie, z uwagi na to, że były mało używane. Korzystałem z nich dawno temu, jeszcze przy modelu, którym jeździłem kilka lat. Sprzedając tamto auto również zapomniałem o nich i w ten sposób przeleżały w garażu aż do teraz. W ogłoszeniu podałem konkretną ich wycenę, ale zastrzegłem sobie, że jest ona do negocjacji, ponieważ zależało mi na jak najszybszej ich sprzedaży. Dzięki temu chciałem też zrobić porządek i uzyskać więcej miejsca w garażu. Odzew, dotyczący oferty alufelg był dość spory i jeszcze tego samego tygodnia przyjechał potencjalny kupiec. Spodobały mu się od razu i szybko doszliśmy do porozumienia w sprawie kwoty, za jaką zakupił obręcze.

Znalezienie zapomnianych alufelg BMW było miłą niespodzianką, bo dzięki nim trochę zarobiłem, a uzyskany zysk przeznaczyłem na kupno nowego samochodu. Pozbyłem się też bałaganu w garażu oraz zrobiłem też w nim więcej miejsca, dzięki czemu większe auto mieściło się w nim bez problemu. Wraz z żoną ucieszyliśmy się, że tak wszystko sprawnie poszło, mając radość z córeczki, które przyszło na świat i nowego samochodu.