Zorganizowanie imprezy urodzinowej

Moja najmłodsza córka, będzie w przyszłym tygodniu obchodzić ósme urodziny. Zazwyczaj organizowaliśmy je w domu. W tym roku będziemy mieć więcej gości, gdyż przyjdą dzieci z jej klasy. Postanowiliśmy, że zorganizujemy przyjęcie urodzinowe poza domem. Będzie to impreza, przeznaczona dla dzieci.

Zrobienie imprezy urodzinowej dla dzieci

imprezy urodzinowe dla dzieci krakówZ mężem próbowaliśmy już szukać odpowiedniego miejsca dla dzieci, na zrobienie imprezy urodzinowej. Niestety wszystko jest już pozajmowane. Postanowiliśmy, że poszukamy jakieś lokalizacji, za pomocą Internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę: imprezy urodzinowe dla dzieci kraków. Okazało się, że można ją zrobić w plenerze. Organizuje ją pewna firma, która się w tym specjalizuje. Jedyne, co będziemy musieli sami zrobić, to przygotować posiłki i napoje dla dzieci. Całą reszta zajmie się ta firma. Do nich będzie należeć część zabawy, typu dmuchany zamek. Będzie tam również klaun, który będzie rozbawiał dzieci. Dzieci będą brały również udział w konkurencjach, w których będzie można wygrać nagrody, na przykład w postaci maskotek. Opowiedzieliśmy już z mężem naszej córce, jaką będzie mieć imprezę urodzinową. Bardzo jej się spodobał ten pomysł i już powiedziała, że nie może się jej doczekać. Zaprosiliśmy łącznie czternaście małych gości. Wśród nich jest osiem dziewczynek i sześciu chłopców. Wszyscy są z jej klasy. Będą mogli się ze sobą zintegrować i dobrze poznać.

Nadszedł dzień urodzin. Impreza odbywa się na terenie zielonym. Dla nas najważniejsze jest to, że jest to na świeżym powietrzu. Dzieci mogą się wyszumieć. Najpierw mogą pobawić się z klaunem. Okazało się, że jest tu również magik, który pokazuje różne sztuczki. Po tej części artystycznej, dzieci zasiadły do tortu. Po jedzeniu dalej poszły się bawić.